Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Моля за помощ :)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
FrankieWilde
0-25
0-25



Брой мнения : 6
Репутация : 0
Registration date : 03.07.2010

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 8:17 pm

Значи незнам дали още някой посещава форума но все пак да опитам.Значи препоръчайте ми с кой герой да почна , като да кажем за новак.Преди 2-3 години играех декарон , но съм забравил всичко.Мислех за баги или АК.Дали ще ми е лесно в началото?
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 8:44 pm

FrankieWilde написа:
Значи незнам дали още някой посещава форума но все пак да опитам.Значи препоръчайте ми с кой герой да почна , като да кажем за новак.Преди 2-3 години играех декарон , но съм забравил всичко.Мислех за баги или АК.Дали ще ми е лесно в началото?

Форумът се посещава постоянно... най-вече от мен Laughing
Зависи от вкуса ти.
Summoner - Много damage, средно-ниска защита, много бързи атаки който са от близки и средни растояния. Дига лесно левел заради пет-а си.
Azure Knight - Има прекалено много възможности, по-добре поиграй малко, ако ти хареса може да почнеш с него.
Bagi - Много висока защита, на ниски левели - ниска атака, което го прави труден герой за дигане на левел.
Aloken - Средно бърз, бъфове, средна защита, среден damage.
Segnale - Хеалер, не мога да кажа мн за него.
Segita - Ужасно висок damage, ужасно ниска защита, бяга бързо.
Mage - Средна защита, много висок damage.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
FrankieWilde
0-25
0-25



Брой мнения : 6
Репутация : 0
Registration date : 03.07.2010

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 9:00 pm

Явно моя герой е бил мейдж , но почнах с баги.До 7 левел ного ме кефи :Д:Д Нататък играта ще покаже дали е трудно.Може ли да те попитам нещо друго.Можеш ли да ми помогнеш с това къде да дигам левели.Примерно от еди кой си до еди кой си лвл да дигам еди къде си.От това , което прочетох разбрах , че разбираш доста от играта и ще съм ти безкрайно благодарен да ми помогнеш Smile

Така да ви питам и друго (малко ставам нахален , за което се моля да ме извините).Вие в кой сървар играете.Аз разцъквам в Хелион , ама нещо не е като едно време.Щом дори в касъла няма хора.По-рано дори и като биеш чудовища понякога двама хващат едно , с което искам да кажа , че беше яко гъчкано , а сега няма никой..в сиз дали е по-добре?
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 5:47 pm

Спокойно, не си и близо до това да ставаш нахален. Very Happy Все пак форума е точно това, да се пита!
Не мога да ти кажа точно къде да дигаш lvl, защото не помня точният lvl за точното чудовище/територия).
Много хора са ме питали този въпрос и затова смятам да почна нов герой и този път да си записвам XD
Ако искаш даже мога да ти помогна малко?
Иначе относно сървърите - Хелион е европейският сървър, а Сиз е Американският. Препоръчвам ти Хелион.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
FrankieWilde
0-25
0-25



Брой мнения : 6
Репутация : 0
Registration date : 03.07.2010

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:10 pm

Еми брат аз съм в хелиона.Ти ако играеш там и почваш нов херо може да дигаме заедно примерно (ако искаш естествено).Нещо ако си съгласен пиши на скайп : madeinhell61 Smile
Върнете се в началото Go down
Windboy
0-25
0-25
Windboy


Male
Брой мнения : 20
Age : 33
Репутация : 1
Registration date : 11.03.2011

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 1:28 am

FrankieWilde написа:
Еми брат аз съм в хелиона.Ти ако играеш там и почваш нов херо може да дигаме заедно примерно (ако искаш естествено).Нещо ако си съгласен пиши на скайп : madeinhell61 Smile

Здрасти, и аз съм в хелион. Може да ми пишеш в играта най-вече играя в канал Аркадия. Ако мога ще помогна с нещо, макар че от баги не разбирам.
Върнете се в началото Go down
http://Gaming-bg.eu
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 3:01 pm

аз разбирам малко повече от цециboy от багита, може да ти помогна ако черпиш една ракия :Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моля за помощ :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ :)   Моля за помощ :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моля за помощ :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Проблеми и въпроси-
Идете на: