Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Алокен 68 левел (1кк)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeПон Фев 28, 2011 11:35 pm

Продавам герой алокен, героя е 68 левел развит е перфектно няма никакви осрани статс или скил точки ( все пак не е рестартиран, ако на някой не му хареса) . Героя е абсолютно гол, но все пак му искам 1 милиона dill само. ( бонус на героя е че има животно за яздене което е без време, ваобще си остава за постоянно).Друг бонус е, че има тикет 20 % бонус exp за 3 дни, който несам използвал с него все още. Това е. Ако някой проявява интерес Skype : GustavoBadell да ми пише.

героя го продавам поради причината че просто ми е ненужен поради причината че имам 2 героя 105+ и не ми се занимава с 3ти, няма време Smile

Admin: Темата е преместена на правилното място.
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeВто Мар 01, 2011 7:41 pm

Късмет с продажбата! Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 8:42 am

хаха мерси... на героя му няма нищо немисля че искам много пари.. просто искам поне да му взема нещо.. и някой вместо да си прави нов герой алокен ако му трябва мисля че за 1 милион ще му е доста добре. Дефакто героя го правих за един приятел.. който почна да игаре... покрай мен го зарибих но в крайна сметка си изтри играта и се отказа...и затова искам хем някой да играе с него хем да зема се пак 1 милион дилл :Д изобщо не ми трябва героя, достатачно време ми отнемат багито и сегнела ми
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeСря Мар 02, 2011 1:36 pm

И на мен ми се струва като перфектна сделка, ако нямах Алокен веднага щях да го купя Laughing
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Windboy
0-25
0-25
Windboy


Male
Брой мнения : 20
Age : 33
Репутация : 1
Registration date : 11.03.2011

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeПет Мар 11, 2011 9:11 pm

@Fors що не си ми писал, че го продаваш бе ?!? Дай го насам без тва си мислех, че може да си развия и един Алокен, но след това се сетих колко много ме мързи Smile. Имаш един силвър от мен.. пък като за твои човек може да го дадеш и за един copper . Алокен 68 левел (1кк) 155268
Върнете се в началото Go down
http://Gaming-bg.eu
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 2:58 pm

Windboy написа:
@Fors що не си ми писал, че го продаваш бе ?!? Дай го насам без тва си мислех, че може да си развия и един Алокен, но след това се сетих колко много ме мързи Smile. Имаш един силвър от мен.. пък като за твои човек може да го дадеш и за един copper . Алокен 68 левел (1кк) 155268
хахахаахах ми щото беше спрял да играеш :Д сериозно ли го изкаш или са ебаваш
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Алокен 68 левел (1кк) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алокен 68 левел (1кк)   Алокен 68 левел (1кк) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Алокен 68 левел (1кк)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Пазар :: Герои-
Идете на: