Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Изкам server

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
civo99
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 3
Age : 25
Местожителство : Варна
Репутация : 0
Registration date : 18.03.2011

Изкам server Empty
ПисанеЗаглавие: Изкам server   Изкам server Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 5:15 am

Здравеите изкам server на които да има aloken да се вдига бързо да има D shop с безкраини coins и Кажете ми мола


Последната промяна е направена от civo99 на Нед Мар 20, 2011 3:13 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Изкам server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изкам server   Изкам server Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 5:17 pm

Ах...и аз какви мечти имах като бях млад Изкам server 650708
Мисля че такъв сървър не съществува, но от доста време не ги наблюдавам, и не съм сигурен.
Дори и да съществува, в p-server-ите, бъфовете на алокена не работят както са предвидени, и все едно играеш друг герой.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Windboy
0-25
0-25
Windboy


Male
Брой мнения : 20
Age : 33
Репутация : 1
Registration date : 11.03.2011

Изкам server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изкам server   Изкам server Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 2:59 pm

Ами то принципно не са бъгнати само скиловете на алокена, а на всички герои. Примерно транса на всички не работи както трябва в private servers. Изобщо какво удоволствие ви доставя да играете в тези привейт сървъри незнам. Аз лично си спомням, че за 1 ден бях станал 140-ти лвл, а се разкарвах със сет за 80-ти лвл Very Happy.
Върнете се в началото Go down
http://Gaming-bg.eu
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Изкам server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изкам server   Изкам server Icon_minitimeЧет Май 12, 2011 4:03 pm

аз лично пък сам пробвал да вляза поне в 10 такива сървара и дори несъм успял да зляза... я играта не ми зарежда.. я в сайта им има бъг немога да се регна... я играта немога да изтегля.... абе всевазможни тапотии.... и ваобще сам се отказал дори и да пробвам.... и всеки който си играе оригиналния.... си казва че няма база за сравнение с тея жалки бози
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изкам server Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изкам server   Изкам server Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изкам server
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Dekaron Bulgaria Server
» Dekaron GameHi Server

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Aloken-
Идете на: