Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Помощ за Incar Magician

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
fAsh1oN
0-25
0-25



Брой мнения : 2
Репутация : 0
Registration date : 08.04.2011

Помощ за Incar Magician  Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за Incar Magician    Помощ за Incar Magician  Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:53 am

Здравейте, развивам си Incar Magician от 1 ден не ми е много ясно как го развивам но намерих този форум и си направих як буилд сега ще ве помоля да ми кажете с коя магии ще мога да килвам Spider Kitty <3 ?
Върнете се в началото Go down
waRDeN
0-25
0-25
waRDeN


Male
Брой мнения : 7
Age : 24
Местожителство : City of Money
Репутация : 0
Registration date : 28.03.2011

Помощ за Incar Magician  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Incar Magician    Помощ за Incar Magician  Icon_minitimeСря Апр 13, 2011 1:21 am

бая време се опитвах да бия спидер кити но не оспях мисля 4е са безсмъртни cyclops
Върнете се в началото Go down
fAsh1oN
0-25
0-25



Брой мнения : 2
Репутация : 0
Registration date : 08.04.2011

Помощ за Incar Magician  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Incar Magician    Помощ за Incar Magician  Icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 12:07 am

waRDeN написа:
бая време се опитвах да бия спидер кити но не оспях мисля 4е са безсмъртни cyclops


не е така моя приятел е 200 левел, но пак ги килва каза ми с кои магии ама не става пак имаме еднакакви атаки тоест магик атак, но не става Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Помощ за Incar Magician  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за Incar Magician    Помощ за Incar Magician  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Помощ за Incar Magician
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Incar Magician-
Идете на: