Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблем с регистрацията в Gamehi

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Destroyr250
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 4
Репутация : 0
Registration date : 27.06.2011

Проблем с регистрацията в Gamehi Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с регистрацията в Gamehi   Проблем с регистрацията в Gamehi Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 9:38 pm

Моля помогнете не мога да се регистрирам в Gamehi.Правя всичко точно и хубаво,но какво е това акаунт ИД.Каквото и да напиша там не ми дава да се регистрирам.Моля ви помогнете много искам да играя Dekaron.АКО МОЖЕ ДА МИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПИША.


Последната промяна е направена от Destroyr250 на Вто Юни 28, 2011 12:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Проблем с регистрацията в Gamehi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с регистрацията в Gamehi   Проблем с регистрацията в Gamehi Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 10:52 pm

Това е името на акаунта ти, това с което се вписваш в играта.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Destroyr250
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 4
Репутация : 0
Registration date : 27.06.2011

Проблем с регистрацията в Gamehi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с регистрацията в Gamehi   Проблем с регистрацията в Gamehi Icon_minitimeПон Юни 27, 2011 11:57 pm

Благодаря
Върнете се в началото Go down
Destroyr250
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 4
Репутация : 0
Registration date : 27.06.2011

Проблем с регистрацията в Gamehi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с регистрацията в Gamehi   Проблем с регистрацията в Gamehi Icon_minitimeВто Юни 28, 2011 12:01 am

Пиша всичко имена,глупости всичко,но нищо не става моля ви,кажете ми,какво да напиша,за да мога да си сваля играта или ми посочете линк където не е нужна регистрация дори и да е нужна да се прави по-лесно. Hmm Hmm Hmm scratch scratch scratch scratch scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблем с регистрацията в Gamehi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с регистрацията в Gamehi   Проблем с регистрацията в Gamehi Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с регистрацията в Gamehi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» gamehi acc

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Проблеми и въпроси-
Идете на: