Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
wishmasterbg
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 6
Age : 40
Репутация : 0
Registration date : 29.09.2011

то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Empty
ПисанеЗаглавие: то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI   то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Icon_minitimeПет Дек 23, 2011 9:52 pm

Ма така ли иначе аз си цъкам редовно по 10-12 4аса на ден Smile
имам Mage 169 lv
във Хелион сървара и сме си няколко бг дето си играем заедно и сега правим бг гилдия 160+ казва се BulagarianRaid
Върнете се в началото Go down
ko3esirene
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 1
Репутация : 0
Registration date : 13.01.2012

то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Empty
ПисанеЗаглавие: Re: то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI   то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Icon_minitimeПет Яну 13, 2012 3:06 am

wishmasterbg написа:
Ма така ли иначе аз си цъкам редовно по 10-12 4аса на ден Smile
имам Mage 169 lv
във Хелион сървара и сме си няколко бг дето си играем заедно и сега правим бг гилдия 160+ казва се BulagarianRaid

Аз играя също играя в този сървър Хелион имам некро,да де съмонер близо 60 левел играя от преди доооста време но другият ми по-стар акк ми е закрит. Спрях да играя преди доста време защото не можех да се свържа с сървъра.
Развих си "новия герой" алокен (тогава точно излезна) до 40 левел и спрях да играя... Сега наскоро пак се зарибих... Имам останала гилдия от преди на съмонера Hellboy и се чувствам като изкопаемо сравнение с другите играчи.. Много ми е тъпо, че прекарвам едно 99% от игровото си време с ботове :С... А като се срещна с друг играч, докато се разберем, че не сме ботове се изпотрепваме взаимно... казват ми Нооб :С някви келеши дето са 100 левел нагоре пък се врът в креспо и се мислят за голямата работа като ма бият... Като цяло много ми е писнало това не е играта, която играх преди доста време, а няква простотия....

Ако исакаш да си цъкаме заедно и да не обръщаме внимание на горните неща пиши ми в играта
героят ми се казва Gerasim - яко има нали Smile и така...
Пък ако не щеш здраве да е
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Empty
ПисанеЗаглавие: Re: то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI   то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Icon_minitimeПон Яну 16, 2012 3:11 am

Hack-ове винаги е имало, просто не са били използвани от толкова много хора.
Причината за появата на толкова хакери (освен ботовете) е че в играта няма мах lvl.

Get used to it, or stop playing...sadly....
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Sponsored content





то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Empty
ПисанеЗаглавие: Re: то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI   то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
то това вече не е декарон а Хакерон както са го написали във форума на gameHI
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» gamehi acc
» Dekaron GameHi Server

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Запознанства-
Идете на: