Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Идея за официален български форум на играта.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Birdman
Гост
Anonymous



Идея за официален български форум на играта. Empty
ПисанеЗаглавие: Идея за официален български форум на играта.   Идея за официален български форум на играта. Icon_minitimeВто Яну 27, 2009 8:15 pm

Здравейте.
Има ли желаещи да създадем официален български форум на играта . готов съм да дам свой хостинг + поддомейн. ако има желаещи пишете ми на office@bird2.net .
Върнете се в началото Go down
Birdman
Гост
Anonymous



Идея за официален български форум на играта. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за официален български форум на играта.   Идея за официален български форум на играта. Icon_minitimeВто Яну 27, 2009 8:30 pm

П.С.
За по лесно ми пишете на скайп freak_mafia
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Идея за официален български форум на играта. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за официален български форум на играта.   Идея за официален български форум на играта. Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 6:54 pm

Повярвай ми, няма да има много хора в никой БГ форум на Декарон.Хората които посещават моят форум обикновено търсят помощ и ми пишат по скаип ,но не пишат във форума.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

Идея за официален български форум на играта. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за официален български форум на играта.   Идея за официален български форум на играта. Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 7:53 pm

StalkerBG написа:
Повярвай ми, няма да има много хора в никой БГ форум на Декарон.Хората които посещават моят форум обикновено търсят помощ и ми пишат по скаип ,но не пишат във форума.
A това ме подсеща,че е време да си изтриеш skype от форума. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Идея за официален български форум на играта. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Идея за официален български форум на играта.   Идея за официален български форум на играта. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Идея за официален български форум на играта.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Кошче и Клип на форума :: Кошче-
Идете на: