Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 малко помощ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
galin
Гост
Anonymous



малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: малко помощ   малко помощ Icon_minitimeСъб Авг 08, 2009 10:25 pm

Значи свалих Итернал сървата но след като го инсталнах и пуснах да се ъпдате ми изписва че антивирусната е засекла някакъв вид вирус и до там, немога да вляза в играта....ако някой може да даде някакво решение ще е добре .
Иначе играя и в Декарон EU но немога да намеря българи с който да цъкам и започна да ми писва да цикля постоянно сам.
Благодаря предварително ако някой помогне )
Върнете се в началото Go down
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ   малко помощ Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 3:42 pm

galin написа:
Значи свалих Итернал сървата но след като го инсталнах и пуснах да се ъпдате ми изписва че антивирусната е засекла някакъв вид вирус и до там, немога да вляза в играта....ако някой може да даде някакво решение ще е добре .
Иначе играя и в Декарон EU но немога да намеря българи с който да цъкам и започна да ми писва да цикля постоянно сам.
Благодаря предварително ако някой помогне )
ако играта е в рар ... Спри си анти вирустната и разархивирай бин папката отново .... Ако ли не я преинсталираи и от антивирустната задай except ions от настройките , за да прави изключение за папката на играта Smile малко помощ Avg
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ   малко помощ Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 5:05 pm

Само да поясня, това оригинално не е вирус а хакерска програма която е била използвана да се направи клиента на сървъра Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Sponsored content





малко помощ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ   малко помощ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
малко помощ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Общ раздел :: Flood Zone-
Идете на: