Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 The Untouchables

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
vivia
0-25
0-25
vivia


Female
Брой мнения : 11
Местожителство : сф
Репутация : 4
Registration date : 11.04.2009

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 6:53 pm

Бях в много гилдии, и БГ и немски и френски (Декарон EU) ..., накрая си направих собствена. Който иска влиза, който иска излиза. За съжаление малките лвл влизат при нас и като станат 70-80 заминават в България или BGW (и никак не е умираща гилдия, след като ми взема членовете).
Лошото е, че вместо всички бг да се подкрепят те се крадат един друг. Не толерираме такова поведение.
Играта е за лица над 18, а е пълна с 13 годишни, които просят пари, досаждат, и избиват комплексите си за малоценност. И такива няма в гилда ни.
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 11:00 pm

Късмет с гилдията ти! Very Happy
Надявам се да намериш сериозни Българи.
И да те поправя, не всички под 18 са като "хлапета", аз например сам само на 16 Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 7:36 am

vivia написа:
Бях в много гилдии, и БГ и немски и френски (Декарон EU) ..., накрая си направих собствена. Който иска влиза, който иска излиза. За съжаление малките лвл влизат при нас и като станат 70-80 заминават в България или BGW (и никак не е умираща гилдия, след като ми взема членовете).
Лошото е, че вместо всички бг да се подкрепят те се крадат един друг. Не толерираме такова поведение.
Играта е за лица над 18, а е пълна с 13 годишни, които просят пари, досаждат, и избиват комплексите си за малоценност. И такива няма в гилда ни.
ами да така си е ...
повечето от Българите който играят гледат все нещо да измуфтят (ако мога така да го нарека )
от теб и се надяват да им помагаш винаги защото си от България ..
Но има и много сериозни играчи работата е да намериш такива в добра кондиция и гилдията ти ще работи на 10 Wink а според мен в тази игра би трябвало да се работи в екип защото идва време в което ти става много трудно. а приятел в нужда се познава ...
Върнете се в началото Go down
HunterOfGuilds
0-25
0-25
HunterOfGuilds


Male
Брой мнения : 1
Репутация : 2
Registration date : 22.10.2009

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: TheReturn   The Untouchables Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:23 am

1- TheReturn никога не се е разпадала и не вярвам докато играта съществува да се разпадне има около 20 играча 120-130-140лвл които са активни всеки ден
2- Писания от рода "не играйте в български гилдии не играйте и с българи те са просяци и досадници" може да ги напише само някои идиот и глупак без никакво национално самосъзнание просяци и досадници има от всякакви националности така че тази тема е повече от тъпа
3- Целта на TheReturn е да създаде наи добрата българска и ако е възможно- /имаики предвид писанията на някои персони тук/ - наи добрата гилдия в играта която е съставена само от БЪЛГАРИ /като казвам българи имам предвид истински българи а не празноглави прасета като цитирани ти по горе.
накратко ако си добър играч обичаш играта не те е страх от гилд воини и пк искаш наистина да си част от нещо сътворено само от Българи мястото ти е при нас The Untouchables 155268
Върнете се в началото Go down
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 7:29 am

Good Work!
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 4:21 pm

HunterOfGuilds написа:
1- TheReturn никога не се е разпадала и не вярвам докато играта съществува да се разпадне има около 20 играча 120-130-140лвл които са активни всеки ден
2- Писания от рода "не играйте в български гилдии не играйте и с българи те са просяци и досадници" може да ги напише само някои идиот и глупак без никакво национално самосъзнание просяци и досадници има от всякакви националности така че тази тема е повече от тъпа
3- Целта на TheReturn е да създаде наи добрата българска и ако е възможно- /имаики предвид писанията на някои персони тук/ - наи добрата гилдия в играта която е съставена само от БЪЛГАРИ /като казвам българи имам предвид истински българи а не празноглави прасета като цитирани ти по горе.
накратко ако си добър играч обичаш играта не те е страх от гилд воини и пк искаш наистина да си част от нещо сътворено само от Българи мястото ти е при нас The Untouchables 155268

След такава реч се чувствам качили искам пак да започна да играя!
+реп
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Sponsored content





The Untouchables Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Untouchables   The Untouchables Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Untouchables
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Guild House-
Идете на: