Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:44 am

Моят Azure Knight е развин на str и донякаде на heal ,това е много добре развит Azure Knight, прави много damage и има много кръв, никои с до 5 левела над мен (особено когато стигна 51 левел)не може да ме победи.Кажете какво мислите за моята развивка и ако искате PvP и сте с до 5 левела над мен ще ви смажа с удоволствие :P
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
bagilicious
0-25
0-25
bagilicious


Male
Брой мнения : 6
Age : 37
Местожителство : play dekaron
Репутация : 0
Registration date : 17.10.2008

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeПет Окт 17, 2008 11:56 pm

StalkerBG написа:
Моят Azure Knight е развин на str и донякаде на heal ,това е много добре развит Azure Knight, прави много damage и има много кръв, никои с до 5 левела над мен (особено когато стигна 51 левел)не може да ме победи.Кажете какво мислите за моята развивка и ако искате PvP и сте с до 5 левела над мен ще ви смажа с удоволствие :P

da ti kaja az li4no smqtam 4e azure hybrid mejdo me4 i 6tit i dvoru4en me4 e nai dobroto za visokite lvlli v 2moons bqh taka sled 105 lvl i nqmah raven na moq lvl kato sprqha 2moons ve4e m e sku4no da razvivam nov geroi neznam sega kak stoqt ne6tata no full heal da si e best
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 5:39 pm

bagilicious написа:
StalkerBG написа:
Моят Azure Knight е развин на str и донякаде на heal ,това е много добре развит Azure Knight, прави много damage и има много кръв, никои с до 5 левела над мен (особено когато стигна 51 левел)не може да ме победи.Кажете какво мислите за моята развивка и ако искате PvP и сте с до 5 левела над мен ще ви смажа с удоволствие :P

da ti kaja az li4no smqtam 4e azure hybrid mejdo me4 i 6tit i dvoru4en me4 e nai dobroto za visokite lvlli v 2moons bqh taka sled 105 lvl i nqmah raven na moq lvl kato sprqha 2moons ve4e m e sku4no da razvivam nov geroi neznam sega kak stoqt ne6tata no full heal da si e best

Да прав си, това е начина по който си развивах стар герои AK, до 80 lvl така е много силен но след това става слаб.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
MaxHardcore
0-25
0-25
MaxHardcore


Male
Брой мнения : 2
Репутация : 0
Registration date : 21.06.2009

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 1:34 am

Аз лично си харесвам дуъл брадвите+брадва/щит,не се налага да наливам излишно dex.
Str/dex колкото за брадвите,всичко друго на Hp.
Добро е и за голям левел,става и за танк!
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 2:47 am

MaxHardcore написа:
Аз лично си харесвам дуъл брадвите+брадва/щит,не се налага да наливам излишно dex.
Str/dex колкото за брадвите,всичко друго на Hp.
Добро е и за голям левел,става и за танк!

Да, и това върши работа, особено BLOW-а, той помага много от 1-та брадва Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Dannx
Гост
Anonymous



Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 2:43 pm

Някой може ли да ми каже какви трябва да са гемовере на брадвите ? Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight 650708
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeСря Апр 07, 2010 4:18 pm

Dannx написа:
Някой може ли да ми каже какви трябва да са гемовере на брадвите ? Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight 650708

До 80-90 lvl се ползват ромбуси, а след това % poison dmg или ice damage (poison се ползва повече на p-server-ите, а ice съм виждал повече на официалният сървър).
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:37 pm

StalkerBG написа:
Моят Azure Knight е развин на str и донякаде на heal ,това е много добре развит Azure Knight, прави много damage и има много кръв, никои с до 5 левела над мен (особено когато стигна 51 левел)не може да ме победи.Кажете какво мислите за моята развивка и ако искате PvP и сте с до 5 левела над мен ще ви смажа с удоволствие :P
Можеш ли да споделиш на PM ако искаш че в моменнта това ми е нужно Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight   Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Най-доброто развиване на Dual Axe Azure Knight
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Azure Knight in Action
» Azure PVE Build
» AK 98 lvl Dual Axe + Axe & shield build?
» Azur Knight

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Azure Knight-
Идете на: