Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Голям Проблем ;Д плс хелп

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
fasgass
0-25
0-25



Брой мнения : 1
Репутация : 0
Registration date : 08.03.2010

Голям Проблем ;Д плс хелп Empty
ПисанеЗаглавие: Голям Проблем ;Д плс хелп   Голям Проблем ;Д плс хелп Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 12:50 am

Имам един проблем играта не ми трагва но покривам изискванията .Качиха ми я на диск упдеитната и аз 6том натисна лаунчера след това гаме старт и ми излиза картинката с един 6тит и два ме4а и така си остава !!!! Да не да трябва да инсталирам някакфи дривери и от каде да ги истегля !!! Става въпрос за Декарон Eu. Проблема не е у това че сам си я свалил от диск 100 % сам сиг !!!!Мерси предварително/ A i mejdo dr sam Vista
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Голям Проблем ;Д плс хелп Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Голям Проблем ;Д плс хелп   Голям Проблем ;Д плс хелп Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 3:14 am

fasgass написа:
Имам един проблем играта не ми трагва но покривам изискванията .Качиха ми я на диск упдеитната и аз 6том натисна лаунчера след това гаме старт и ми излиза картинката с един 6тит и два ме4а и така си остава !!!! Да не да трябва да инсталирам някакфи дривери и от каде да ги истегля !!! Става въпрос за Декарон Eu. Проблема не е у това че сам си я свалил от диск 100 % сам сиг !!!!Мерси предварително/ A i mejdo dr sam Vista

Никога не може да си 100% сигурен, защото инсталираните игри понякога не работят заради регистър файловете, въпреки че и на мен не ми се вярва да е от това.
Когато влизаш в играта с администраторски права ли я пускаш? Ако не, натискаш с дясното копче върху иконата и после Run as admin, или нещо такова.
Също може да е проблем от firewall или антивирусна, пробвай да ги изключиш.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
 
Голям Проблем ;Д плс хелп
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Проблеми и въпроси-
Идете на: