Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 BulgarianDestroyers

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 6:42 pm

Здравейте, гилдията BulgarianDestroyers търси активни играчи, в момента гилда ми има 50 members обаче много от хората са неактивни, така че с удоволствие бих поканил някой хем ако е по-голям левел ще се вдигне минималния левел на гилда.. който проявява интерес може да ме потърси PM - MilanistkaBG, Forsberg, Rossonerka. Може също да се обръщате към sub guild leader-а Awisse.
Върнете се в началото Go down
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 6:59 pm

hapkotrafikant написа:
Здравейте, гилдията BulgarianDestroyers търси активни играчи, в момента гилда ми има 50 members обаче много от хората са неактивни, така че с удоволствие бих поканил някой хем ако е по-голям левел ще се вдигне минималния левел на гилда.. който проявява интерес може да ме потърси PM - MilanistkaBG, Forsberg, Rossonerka. Може също да се обръщате към sub guild leader-а Awisse.
Mоже да дадеш малко повече информация като например в кой сървър играеш 2moons (Eu,North America) или Global dekaron (Eu) Smile
Върнете се в началото Go down
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 9:35 pm

Global dekaron (Eu) - Hellion е гуилда Smile надявам се да живнем малко, якото в гуилда е че горе/доло всички са на един левел, няма нито много малки левели нито много големи и всеки може да играе с всеки... щото невижам примерно както общо биха имали един 60 левел и един 130 левел.
Върнете се в началото Go down
MoZaKa
Модератор
Модератор
MoZaKa


Male
Брой мнения : 51
Местожителство : palma de mallorca
Репутация : 6
Registration date : 01.02.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 10:12 pm

hapkotrafikant написа:
Global dekaron (Eu) - Hellion е гуилда Smile надявам се да живнем малко, якото в гуилда е че горе/доло всички са на един левел, няма нито много малки левели нито много големи и всеки може да играе с всеки... щото невижам примерно както общо биха имали един 60 левел и един 130 левел.
супер , може и аз да започна пак ако се сетя как ми бяха acc i pw`s ако не от 1ви левел на бързо ще развия но пари не ми се дават а те от това печелят. Smile
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 10:34 pm

Гилдията е добра и средно активна, поне според мен.
Общо взето съм доволен от гилда, ако има сериозни и активни играчи нека да се присъединят Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 11:58 pm

StalkerBG написа:
Гилдията е добра и средно активна, поне според мен.
Общо взето съм доволен от гилда, ако има сериозни и активни играчи нека да се присъединят Smile
преди беше по активна но... много хора отидоха в Hope ама там.. нещо не ме радва особенно ( единият ми герой е там )
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeЧет Юни 03, 2010 1:45 am

hapkotrafikant написа:
StalkerBG написа:
Гилдията е добра и средно активна, поне според мен.
Общо взето съм доволен от гилда, ако има сериозни и активни играчи нека да се присъединят Smile
преди беше по активна но... много хора отидоха в Hope ама там.. нещо не ме радва особенно ( единият ми герой е там )

А аз се чудех как са събрали толкова бг-та 110lvl+...
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 3:05 am

StalkerBG написа:
hapkotrafikant написа:
StalkerBG написа:
Гилдията е добра и средно активна, поне според мен.
Общо взето съм доволен от гилда, ако има сериозни и активни играчи нека да се присъединят Smile
преди беше по активна но... много хора отидоха в Hope ама там.. нещо не ме радва особенно ( единият ми герой е там )

А аз се чудех как са събрали толкова бг-та 110lvl+...
хахахха кой те излъга... само се говори че е 110+ половината са под 100 левел даже.. .. както и да е да не говоря лошо ся Smile
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeПет Юни 04, 2010 5:01 am

Е, защо така? Все пак трябва да се знае истината Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:22 am

тази тема може да бъде изтрита... пуснах нова тема за новата гилдия... тази е неактивна и никой от нея не играе
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 4:07 pm

hapkotrafikant написа:
тази тема може да бъде изтрита... пуснах нова тема за новата гилдия... тази е неактивна и никой от нея не играе

Е как така, аз все още съм в нея, вчера като влязах видях Laughing
Майтапя се естествено, наистина съм още в гилдията но не играя.
Ще заключа темата. Good Work!

Заключена Тема
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Sponsored content





BulgarianDestroyers Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BulgarianDestroyers   BulgarianDestroyers Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BulgarianDestroyers
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Guild House-
Идете на: