Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Разедл Hacks

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
FENUX
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 7
Репутация : 1
Registration date : 24.06.2010

Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 3:31 am

Писна ми от някви недорасляци дето преебават играта с тея хакове. Който може да играе си играе легално, който неможе използва хакове и се опитва да настигне легалните играчи (наблягам на ОПИТВА СЕ)

АКО ПОЛЗВАТЕ ХАКОВЕ НАЙ-МНОГО ДА ВИ БАННАТ И С ТЕЯ ХАКОВЕ СИ ГУБИТЕ ЦЕЛИЯ FUN ОТ ИГРАТА

Та предложението ми изтрийте тоя раздел
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 4:17 pm

Съжалявам, но предложението е отхвърлено.
Винаги е имало и винаги ще има хакове и хакери.
Ние (или поне аз) ползваме хакове само за да дигаме lvl, не пречим на нормалните играчи.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
FENUX
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 7
Репутация : 1
Registration date : 24.06.2010

Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 5:40 pm

Ами ок хаквайте си,колкото и да ме е срам аз също сам хаквал в даден период ама немога да разбера защо трябва да има такъв раздел форума. За да дойде някое 12 годишно недорасло пишлеме и разбере как аджеба се хаква и да почне да се гаври с играта? И жестоко се лъжеш като си мислш че не пречиш на никой...я си представи си дигаш легално играеш по цял, всеки ден и отнякаде ти дойде някой дето за 2 дни е дигнал лвла който ти се мъчиш да дигнеш няколко седмици ... Няма ли да ти стане тъпо ???
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 10:25 pm

FENUX написа:
Ами ок хаквайте си,колкото и да ме е срам аз също сам хаквал в даден период ама немога да разбера защо трябва да има такъв раздел форума. За да дойде някое 12 годишно недорасло пишлеме и разбере как аджеба се хаква и да почне да се гаври с играта? И жестоко се лъжеш като си мислш че не пречиш на никой...я си представи си дигаш легално играеш по цял, всеки ден и отнякаде ти дойде някой дето за 2 дни е дигнал лвла който ти се мъчиш да дигнеш няколко седмици ... Няма ли да ти стане тъпо ???

Разбирам те напълно, и аз много време съм играл легално, още от 2moons.
Лапета винаги има и винаги ще има, дали от тук или от друг сайт, пак ще си намерят хак.
Дори да ти кажа, вмомента ползвам много хакове, не само тези които са в раздела, но точно по тази причина не искам да ги предоставям на хора които биха развалили играта.

Помисли малко, защо трябва да дигаш lvl без хак, когато можеш с по-малко труд, с хак.
Приеми го, това е начинът на мислене на Българите - По-малко труд, по-добре.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
TheShadow
0-25
0-25
TheShadow


Male
Брой мнения : 12
Age : 28
Местожителство : ruse
Репутация : 1
Registration date : 18.07.2011

Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:34 pm

Ами и аз мисля че не трябва да се качват хаковете безплатно във форумите но преди се радвах когато ги намирах...
иначе аз си продавам хаковете за 100кк skype: dekaronx
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Разедл Hacks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Разедл Hacks   Разедл Hacks Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Разедл Hacks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Предложения-
Идете на: