Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Bagi развит на Heal

Go down 
+5
ivanosa1779
MoZaKa
4a6ata
bagilicious
StalkerBG
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Bagi развит на Heal - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bagi развит на Heal   Bagi развит на Heal - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 02, 2010 10:35 pm

hapkotrafikant написа:
BoSsMaN написа:
Сажелявам че пак ви беспокоя но сам виждал много ламери в Dekaron на оражията за 145 левел да слагат poison damage и така багито по силен ли е от колкото например 3%DMG
какво разбираш под poison damage бъди по конкретен... имаш предвид чист poison damage или % ? иначе е въпрос на вкус... какъв дмг ще сложиш, аз лично на моя cocave съм слайтинг гемс и съм дигал лайтинг кнуке и имам 25 % общо елементал дмг

Точно така Good Work!
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
FENUX
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 7
Репутация : 1
Registration date : 24.06.2010

Bagi развит на Heal - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bagi развит на Heal   Bagi развит на Heal - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 3:26 am

Играя с баги от много много време и смея да кажа че знам сичко за багитата (колкото и не скромно да звучи това е самата истина Smile ) Относно оръжията до 85 лвл rombus FTW ... След това 5% елементал дмг. Има 2 варианта :
1. Light gemove + lightening knuckle
2. Poison gemove и не зимате knuckle (може би на висок лвл когато няма какво друго да дигате и когато 5% помага доста е добре да земете и knucke)
А бе общо взето багито е psyhial class и няма голямо значение какув елементал ще изберете но както някои каза само суммънер на стафф има пойсон рес а тях ще ги биете колкото и рес да имат Smile
За скиловете не ми се обясява сега ако някой има конкретен въпрос относно багитата ще помагам с удоволствие Smile
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

Bagi развит на Heal - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bagi развит на Heal   Bagi развит на Heal - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 24, 2010 4:19 pm

FENUX написа:
Играя с баги от много много време и смея да кажа че знам сичко за багитата (колкото и не скромно да звучи това е самата истина Smile ) Относно оръжията до 85 лвл rombus FTW ... След това 5% елементал дмг. Има 2 варианта :
1. Light gemove + lightening knuckle
2. Poison gemove и не зимате knuckle (може би на висок лвл когато няма какво друго да дигате и когато 5% помага доста е добре да земете и knucke)
А бе общо взето багито е psyhial class и няма голямо значение какув елементал ще изберете но както някои каза само суммънер на стафф има пойсон рес а тях ще ги биете колкото и рес да имат Smile
За скиловете не ми се обясява сега ако някой има конкретен въпрос относно багитата ще помагам с удоволствие Smile

Напълно съм съгласен с теб Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
hapkotrafikant
26-50
26-50



Male
Брой мнения : 38
Репутация : 4
Registration date : 07.08.2009

Bagi развит на Heal - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bagi развит на Heal   Bagi развит на Heal - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 6:15 am

реално погледнато до някаде си е така... както го казах и аз порано, но зависи и от гледната точка. Това е предимно за PvP но що се отнася до играта.... гемовете имат голямо значение.... от това кадето биеш.. и каквото биеш, като за различните карти различен дмг е по добър, но пък специално за босовете и особенно за Купъри от Креспо един weop с ромбуси 63... е перфектния вариянт ( но.. са много скъпи и никой не би дал толкова пари за тях... ) Smile ако някой не вярва нека да пробва оръжие с 4 ромбуса по 63 и с каквито си иска гемове да бие Лайдена и да се увери сам, че за там 252 чист dmg е доста повече точно за Лайден-а от какъвто и да е елементал..

затова много зависи за както точно ти трябва най-много
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bagi развит на Heal - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bagi развит на Heal   Bagi развит на Heal - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bagi развит на Heal
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bagi in Action!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Dekaron :: Bagi Warrior-
Идете на: