Dekaron Bulgarian Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dekaron Bulgarian Forum

Български форум на играта Декарон
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ужас ! наистина ли има хакове? :(

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
BGlud
0-25
0-25



Брой мнения : 2
Репутация : -2
Registration date : 08.12.2010

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 3:17 am

Нов съм в играта , но чувам за някои тревожни неща като хакове . И в оригиналните сървъри ли ги има , или са само в private сървърите ? Не ми се играе с хак , а още по-малко с-у хора с хакове :/ . Мрс предварително за отговора .
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСря Дек 08, 2010 4:55 pm

Добре дошъл в ужасно зарибяващият свят на Декарон!
Сега, обяснението... Значи, хакове винаги е имало, просто зависи колко.
Когато аз започнах да играя 2моонс (първата Декарон на английски) дори и не съм се замислял за хак, играта ми беше интересна както си е. В началото левелите се дигаха много трудно и нямаше куестове, затова съм имал 6-7 героя до 50 lvl. След време се преместих в Европейската Декарон, тук нещата бяха малко по-добре, но все още куестовете не даваха exp. Започнах да търся начин за по-бързо дигане на lvl, тогава намерих хаковете. Наистина, на някои хора може да не им е интересно да играят по този начин, но поне 95% от всички lvl115 и нагоре са ползвали или ползват хак. Да, в Декарон има хакове, както и много хора които ги ползват. Аз бях един от тях преди да се откажа от играта, поради причината че отнема много от свободното ми време.
Но все пак не се притеснявай, ако играеш без хак, няма да ти направят впечатление хакрите, дори има възможност никога да не видиш такъв, поради причината че се крият за да не ги види никой.
Хаковете които ползваме не са за правене на героя по-силен, а за спомагане за дигането на lvl (vac hack например - кара много чудовища да те следват без да те бият).
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
BGlud
0-25
0-25



Брой мнения : 2
Репутация : -2
Registration date : 08.12.2010

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 1:52 am

Когато свалях играта се поразрових из чичко Google и едно от първите неща които видях беше "хак за Декарон" , но щом хаковете помагат само за споменатите от теб неща - ОК . Мрс за отговора Smile
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeЧет Дек 09, 2010 2:13 am

BGlud написа:
Когато свалях играта се поразрових из чичко Google и едно от първите неща които видях беше "хак за Декарон" , но щом хаковете помагат само за споменатите от теб неща - ОК . Мрс за отговора Smile

Радвам се че съм помогнал, ако имаш каквито и да е други въпроси, просто питай Smile
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Windboy
0-25
0-25
Windboy


Male
Брой мнения : 20
Age : 33
Репутация : 1
Registration date : 11.03.2011

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 1:44 am

StalkerBG написа:
Добре дошъл в ужасно зарибяващият свят на Декарон!
Сега, обяснението... Значи, хакове винаги е имало, просто зависи колко.
Когато аз започнах да играя 2моонс (първата Декарон на английски) дори и не съм се замислял за хак, играта ми беше интересна както си е. В началото левелите се дигаха много трудно и нямаше куестове, затова съм имал 6-7 героя до 50 lvl. След време се преместих в Европейската Декарон, тук нещата бяха малко по-добре, но все още куестовете не даваха exp. Започнах да търся начин за по-бързо дигане на lvl, тогава намерих хаковете. Наистина, на някои хора може да не им е интересно да играят по този начин, но поне 95% от всички lvl115 и нагоре са ползвали или ползват хак. Да, в Декарон има хакове, както и много хора които ги ползват. Аз бях един от тях преди да се откажа от играта, поради причината че отнема много от свободното ми време.
Но все пак не се притеснявай, ако играеш без хак, няма да ти направят впечатление хакрите, дори има възможност никога да не видиш такъв, поради причината че се крият за да не ги види никой.
Хаковете които ползваме не са за правене на героя по-силен, а за спомагане за дигането на lvl (vac hack например - кара много чудовища да те следват без да те бият).

Е това изказване ме обижда малко, аз съм над 115 лвл и не съм използвал хак. Играя играта от доста време героя ми също е от 2moons "трансфернат" (около 2 годишен) и всички, които познавам на моя лвл никога не са използвали хак. Така че давай смело! Good Work!
Върнете се в началото Go down
http://Gaming-bg.eu
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 2:38 am

Добре де, поправям се, не всички ползват/са ползвали хакове.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
TheShadow
0-25
0-25
TheShadow


Male
Брой мнения : 12
Age : 28
Местожителство : ruse
Репутация : 1
Registration date : 18.07.2011

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeПон Юли 18, 2011 11:31 pm

хехе... разбира се, че има хакове да ти кажа имам лв100 сегнал без хак съм го дигал, но ми писна да си губя времето за това... да се понакефиш малко =D
Маге-а съм го дигал от 106 до 126(сега) за 5 дена =Р ае трепете се като искате...
https://2img.net/h/i1188.photobucket.com/albums/z401/pavkaspr/dekaron2011071021h49m46s0765.jpg
Върнете се в началото Go down
Windboy
0-25
0-25
Windboy


Male
Брой мнения : 20
Age : 33
Репутация : 1
Registration date : 11.03.2011

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:01 am

Ами то да ти кажа и мирен потребител да си пак нямаш гаранция. Мен ми хакнаха съммито преди месец и нещо. Направо ми убиха желанието за игра като ми изпразниха инвентара.
Върнете се в началото Go down
http://Gaming-bg.eu
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeВто Юли 19, 2011 2:38 pm

Windboy написа:
Ами то да ти кажа и мирен потребител да си пак нямаш гаранция. Мен ми хакнаха съммито преди месец и нещо. Направо ми убиха желанието за игра като ми изпразниха инвентара.

Не говорим за такъв вид хакове, а за програми, които олесняват дигането на lvl.
Напълно съм против хакването на акаунти.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
TheShadow
0-25
0-25
TheShadow


Male
Брой мнения : 12
Age : 28
Местожителство : ruse
Репутация : 1
Registration date : 18.07.2011

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 7:46 pm

да ти хакнат акаунта има няколко начина...
1 е да те скамнат.. преполагам че всички знаят какво е това...
2 е да ти дадат някакъв файл с keylogger в него... най-лесния начин е да използваш виртуална клавиатура
и 3-я който се сещам сега е номера с фалшивите сайтове форуми и др.. с 2 думи правиш си акаунт в някой сайт, но използваш същото потребителско име и парола за рег.. или просто ти казват напиши си потребителското име и паролата за хак-а ...
за сега това се сещам може да добавяме после...
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeСря Юли 20, 2011 8:07 pm

Виртуалната клавиатура не върши работа в повечето случаи. Някои keylogger-и правят screenshot на всеки клик Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
kasaporata
0-25
0-25



Male
Брой мнения : 1
Репутация : 0
Registration date : 30.03.2012

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeПет Мар 30, 2012 9:06 pm

аре даите линк за сваляне на тия хакове 117лвл съмонер съм искам да дигна 125 за новия пет Very Happy
Върнете се в началото Go down
StalkerBG
Администратор
Администратор
StalkerBG


Male
Брой мнения : 296
Age : 31
Местожителство : Бургас
Репутация : 39
Registration date : 23.06.2008

ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitimeНед Апр 01, 2012 6:23 pm

kasaporata написа:
аре даите линк за сваляне на тия хакове 117лвл съмонер съм искам да дигна 125 за новия пет Very Happy

От доста време не съм се занимавал, това е link-а http://www.elitepvpers.com/forum/dekaron/ . Нямам намерение да ти помагам, но в този сайт има всичко което ти трябва да си направиш hack-а сам.
Върнете се в началото Go down
https://forumguilddekaron.aforumfree.com
Sponsored content





ужас ! наистина ли има хакове? :( Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ужас ! наистина ли има хакове? :(   ужас ! наистина ли има хакове? :( Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ужас ! наистина ли има хакове? :(
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dekaron Bulgarian Forum :: Главни новини :: Проблеми и въпроси-
Идете на: